معرفی صرافی کوینکس/ترید پرسود بدون تحریم/ترید بدون ترس -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس مانند خیلی از صرافیهای دیگر که در این حوزه فعالیت میکنند یک پلتفرم عالی برای مبادله راحت و امن ارزهای دیجیتال است. نکته: سایت «CoinEx» به شما پیشنهاد میدهد که از کلید خصوصی ۱۶ رقمیتان پشتیبان بگیرید. برای تغییر زبان، کافی است از سمت راست بالا، روی English/USD کلیک کرده و زبان فارسی را انتخاب کنید تا تمامی خدمات صرافی کوینکس برای شما به صورت فارسی نمایش داده شود. پس از تمام شدن گامهای این عملیات، متن «com» و نویسههای صندوق پستی ثبت شده در احراز هویت گوگل نشان داده میشوند تا کدهای پویای حسابهای مختلف متصل را از هم متمایز کند.

ViaWallet یک کیف پول دیجیتال است که توسط صرافی CoinEx ساخته شده و با برخی از بالاترین استانداردهای ایمنی مهندسی سازی شده است. نکته مثتبی که این صرافی دارد این است که دارای زبان فارسی میباشد. عامل دوم میتواند یک رمز یکبار مصرف که از کلمه عبور جدا است یا تایید ایمیل و یا تایید پیامکی باشد. عامل دیگر این است که ثابت می کند رمز عبور را خودتان وارد کرده اید نه شخص دیگری. ۵. کشور خود را انتخاب کرده، شماره تلفن همراه جدیدتان را وارد کنید. 5- صرافی ارز دیجیتال کوینکس فقط در کشور چین خدمات ارائه نمی دهد و با فعالیت کاربران ایرانی ، افغانستانی ، عراقی ، سودانی ، یمنی و … در این بخش فقط لازم است که قیمت استاپ را تعیین کنید. تفاوتی که بین مارجین و فیوچرز وجود دارد، حداکثر اهرم قابل استفاده و تفاوت در محاسبه کارمزدها می باشد.

بعد از مطالعه آنها تیک … سپس در بخش ۳-۲ آدرس مقصد که میخواهید واریز به آن انجام شود را وارد نمایید و در بخش ۴-۲ مقدار برداشتی را وارد کرده و سپس دکمه ۵-۲ را بعد از چک کردن همه جزییات بزنید. سفارش market: سفارشی که در آن مقدار ارزی که قصد خریداری دارید را وارد میکنید. کوینکس همچنین اولین اکسچنج ایرانی است که خدمات تبدیل ارز اتریوم و توکنهای مبتنی بر آن را برای کاربران ایرانی ارائه میکند. اولین قدم کار با صرافی کوینکس ثبت نام در آن است. حتماْ کد بکاپ نرم افزار را در جایی یادداشت کنید و از آن نگهداری کنید.

بنابراین میتوان آنها را به نسبت، ایمن در نظر گرفت.

کد تاییدی که از طریق ایمیل دریافت کردید را وارد کرده و سپس روی صرافی coinex «next» کلیک کنید. ۴. کد تایید ارسال شده به ایمیل را وارد کرده و سپس «next» را کلیک کنید. در صفحه بعد، سایت به شما یک کلید پشتیبان میدهد که اگر نرمافزار گوگل شما پاک شد یا به هر دلیل قادر به دسترسی به موبایل خود نبودید، با آن کد بتوانید وارد حساب خود شوید. در قسمت خرید، تب Limit را انتخاب کرده، قیمت و تعداد مورد نظر را وارد نمایید. بنابراین میتوان آنها را به نسبت، ایمن در نظر گرفت. در سمت چپ و در تب Coin-M Contracts، جفت ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید مانند BTC/USDT. کارمزد برداشت برای ارز های مختلف، متفاوت است و بستگی به قوانین شبکه آن کریپتو دارد. دقت بفرمایید این شبکه با شبکه مقصد یعنی سایت یا کیف پولی که می خواهید واریز به آن انجام شود یکی باشد.

پس از زدن دکمه در و یا کلیک کردن بر روی لینک به صفحه ای بر روی سایت منتقل میشوید که با زدن دکمه ۶ برداشت شما نهایی میشود. ۶. پس از سپری کردن مراحل بالا، شماره موبایل شما به این حساب متصل میشود. پس از تعیین این موارد میتوانید روی گزینه Sent کلیک کنید تا وارد مراحل بعدی شوید. پس از وارد کردن حساب ایمیل یا شماره موبایلی که با آن در سایت ثبتنام کردید و نوشتن رمز عبورتان روی دکمه «ورود به سیستم» کلیک کنید. پیشنهاد میکنیم که رمز عبور حساب ایمیل و حساب تازهای که در «کوینکس» ساختهاید را در جایی امن که دست باد و باران و البته، افراد سودجو به آنها نمیرسند، نگه دارید.

ثبت نام در آن است.