قیمت پنل تولیدکننده های شستی احضار آسانسور چقدر است؟

قیمت پنل تولیدکننده های شستی احضار آسانسور چقدر است؟

مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت قرمز و آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر های R100-R200-L100-P100 را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت قرمز و آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر های R100-R200-L100-P100 را دارد . به طور کلی پس از آشنایی با شستی های کابین آسانسور، باید تفاوت هایی که میان شستی که کنار کابین آسانسور در طبقات وجود دارد، با شستی که داخل اتاقک آسانسور تعبیه شده است آشنا شویم. در طبقات مختلف ساختمان یک شستی کنار آسانسورها وجود دارد که به آن دکمه ی احضار نیز می گویند، به این معنا که با فشردن این دکمه آسانسور را به آن طبقه فرا خوانده می شود. شستی دیگر در کابین آسانسور طراحی شده است که شامل کلید های متنوعی از قبیل طبقات مختلف در ساختمان، تهویه اتاق آسانسور، زنگ هشدار، باز و بسته شدن درب و غیره می شود.

فروش ویژه قطعات آسانسور با تحویل فوری

مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت) را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل براساس استیل میرور ، خش دار و گندمی ریز ( خاویاری) ، دودی ، طلایی و برنز می باشد. یکی از متداول ترین شاسی های استفاده شده در انواع آسانسور مدل دکمه ای است. چرا که کاربری راحت تری داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

آشنایی با شستی های برند متا

در این نوع از شستی‌ها، جنس دکمه معمولا از استیل و یا پلاستیک آبکاری شده می‎باشد. نوع پلاستیکی آن ا نظر قیمتی مناسبتر است، اما به مرور زمان حالت خود را از دست داده و نمای پنل را زشت می‌کند. نوع استیل علاوه بر زیبایی بیشتر، از استحکام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار می‌باشد. یکی از نکاتی که در انتخاب شاسی آسانسور لازم است به آن توجه شود، انتخاب مناسب پنل شاسی آسانسور است. شما باید این قطعه را با توجه به نیاز خود و مکانی که آسانسور در آن قرار دارد انتخاب کنید. به عنوان نمونه اگر در جایی زندگی می‌کنید که رطوبت هوا بالا است، به دلیل احتمال زنگ زدگی، انتخاب پنل شاسی آهنی برای آسانسور شما مناسب نیست.

  • این بخش علاوه بر تاثیر زیادی که در زیبایی فضای داخلی آسانسورها دارد، باید از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشد.
  • پنل IPS 4K Ultra HD بهترین تجربه ممکن را برای شما تضمین می کند.
  • در طبقات مختلف ساختمان یک شستی کنار آسانسورها وجود دارد که به آن دکمه ی احضار نیز می گویند، به این معنا که با فشردن این دکمه آسانسور را به آن طبقه فرا خوانده می شود.

نامرغوب بودن پنل شاسی ممکن است در آینده باعث بروز هزینه‌های اضافی گردد. یکی از مهم ترین ویژگی های شستی آسانسور مدیا، نشان استاندارد و گارانتی آن است و به همین دلیل آن را به بهترین شستی آسانسور تبدیل کرده است. این پنل قابلیت ارائه با کلید های M101،M103،M104 ،M105 ،M107 ،M108 ،M109 ،M110 ، M111، WL، WP را دارد.

و وجه تمایز آن با سایر دکمه عمدتا در طرح و یا رنگ آن ها است. جنس بدنه این شاسی های احضار آسانسور در انواع برنزی و یا آلومینیومی طراحی و ساخته می شوند. در واقع این جنس ها از مهم ترین بدنه ها و متریال تشکیل دهنده این قطعات به حساب می آیند. که از قضا از کیفیت مناسبی نیز برخوردار بوده و در طولانی مدت استحکام، ظاهر و کیفیت خود را نیز به راحتی از دست نمی دهد.

با زاویه دید 178 درجه ، محتوای این صفحه به لطف فناوری IPS و Anti-glare Pro برای همه شرکت متالیفت قابل مشاهده است. نمایشگر این پنل از میان دو مدل R100-R200 در رنگهای متنوع قابل انتخاب است . در طراحی جدید ما، این پنل با نمایشگر ریزشی R200 در رنگ های مختلف قابل ارائه می باشد. کابین آسانسور می شود و در درب های لولائی و یا نیمه اتوماتیک استفاده می شوند. بدنه آلومینیوم آنادایز شده سیلور یا مشکی و استیل نگیر ۳۰۴ به ضخامت ۱و ۱.۵ میلیمتر درعرض۲۵۰، ۳۰۰، ۳۵۰ میلیمتر با احتساب دو خط نور در طرفین .