قیمت ساخت و اجرای سقف کاذب، تخمین هزینه ساخت و اجرای سقف کاذب در سال ۱۴۰۱ سنجاق

متخصصین ماهر با به‌کارگیری روش‌های خلاقانه قادرند هر نوع مشکلی در سقف کاذب را برطرف کنند. تعدادی از این متخصصین در مجموعه کارچی‌داری مشغول به‌کار هستند. سازه سقف رابیتس متشکل از نبشی، میلگرد و لایه رویه (ورق های مشبک گالوانیزه) است. از مزایای این نوع سقف می توان به دسترسی آسان به مصالح، طرح پذیری متنوع و سرعت اجرای مناسب آن اشاره نمود.

  • همان طور که از نام این نوع سقف پیداست، مصالح اصلی اجرای آن شیشه می باشد و با تکنیک های متفاوتی قابل نصب و اجراست.
  • سقف‌های کاذب همراه با اجرای سقف کناف نور مخفی شده می‌توانند جلوه هر فضایی اعم از اتاق نشیمن، اتاق خواب یا فضای غذاخوری شما را زیباتر کنند.
  • استفاده از عکس مناظر یا طرح های سه بعدی از جمله طرح هایی هست که در این روش مورد استفاده قرار میگیره.
  • کناف نوعی پنل گچی است که با استفاده از آن میتوان ظاهری زیبا ، مدرن و منحصربفرد در محیط داخلی ساختمان ایجاد کرد.
  • جهت مشاهده انواع تصاویر سقف کاذب گچی پی وی سی آلومینیومی آکوستیک به این بخش سقف کاذبمراجعه کنید.
  • این نوع از سقف کناف (کی پلاس پارس) به جای تایل گچی، از یک یا چند لایه پنل گچی ساخته می شود که این پنل های گچی جنس ها و کارایی متفاوتی دارند.

هم در لبه‌ای باربر و هم غیر باربر فاصله مناسب و مجاز از اولین آویز از دیوار به صورت ۴۰ و ۱۰ سانتیمتر است. بـرای اتصـال نبشـی تـراز بـه ديوار خشـک می تـوان ازپیچ TNو یا FN اسـتفاده نمود (پیچها به اسـتادها متصـل میگردنـد).

شرکت آذران دکور جهان ماحصل سال ها تلاش در زمینه ی معماری و دکوراسیون داخلی با توجه به اصول صحیح ساختمان سازی و بر مبنای علوم روانشناسی و طبیعت شناسی را توسط… ساختار پی وی سی نیز از نوعی ماده فشرده پلاستیکی می باشد و بخاطر وجود pvc در تولید آن به این نام شهرت یافته. جنس پی وی سی امکان عبور نور را نمی دهد و نورپردازی بصورت هالوژن توکار استفاده میشود.

سقف کاذب با قطعات پیش ساخته گچی

همین الان محیط منزل باید دمای تا حدود بیست تا بیست و دو درجه را داشته باشد همین امر برای تایل مفید است. یکی دیگر از انواع سقف کاذب که بیشتر با هدف زیبایی و نورپردازی اجرا می‌شود، آسمان مجازی است. در این نوع سقف، بعد از نورپردازی، سقف تایل‌هایی که روی آن‌ها تصاویر و طرح‌های متفاوتی چاپ شده‌، روی سازه‌های سقف کاذب نصب می‌شوند. با توجه به تنوع طرح‌ و جنس تایل‌های آسمان مجازی، عموما قیمت‌ اعلام‌شده توسط متخصصان فقط شامل دستمزد اجرا است. قیمت سقف کاذب با توجه به جنس مصالح، کاربرد و دستمزد اجرای آن متفاوت است. هرکدام از این سقف‌های کاذب ویژگی و کاربردهای متنوعی دارند، اما به‌طورکلی برای تزیینات داخلی ساختمان به کار می‌روند.

علت دیگر محبوب بودن سقف کناف (سقف دکوراتیو) قیمت مناسب آن می باشد که علاوه بر زیبایی و تنوع آن، قیمت پایینی نسبت به سقف های سنگین و بتنی دارد. اجرای دو لایه قاب فلزی با فاصله از یکدیگر باعث ایجاد فضایی می گردد که از آن میتوان برای عبور مسیر تأسیسات الکتریکال و مکانیکال استفاده کرد. قرار گرفتن تأسیسات در فضای خالی دیوار کاذب موجب رفع مشکل خوردگی در مرور زمان و همچنین سهولت تعمیرات و نگهداری (با توجه به دسترسی آسان به خطوط تأسیساتی در زمان بهره برداری) می گردد.

نصب سقف کاذب پارچه ای

قیمت ساخت و اجرای سقف کاذب، تخمین هزینه ساخت و اجرای سقف کاذب در سال ۱۴۰۱ سنجاق

با استفاده از آکواپانل می توان در فضای خارجی ساختمان و یا فضای داخلی ساختمان که رطوبت و آب ریزی مداوم وجود دارد، سقف کاذب را اجرا نمود. این نوع از سقف کناف (کی پلاس پارس) قیمت مناسبی دارد و سرعت اجرایی آن نیز اجرای سقف کاذب بالاست. سقف دکوراتیو یکپارچه نیز مانند سقف دکوراتیو مشبک با هزینه ای مناسب و کیفیت عالی و رضایت بخش توسط شرکت آدلی آرا بنا نصب می شود. همچنین گاهی اوقات سقف دکوراتیو ممکن است دچار آسیب و یا کهنگی شود. در این صورت نیز این امکان وجود دارد که بخشی از سقف که دچار آسیب شده به راحتی با تعویض تایل گچی یا پنل گچی ترمیم شود.

معمولا جهت نصب نبشی های بسته به جنس دیوار ٬ از میخ پرچ ( دیوارهای پوشیده شده از انواع کاشی و سرامیک ) ٬ رول پلاک ( دیوارهای گچی ) و میخ چاشنی ( دیوارهای بتنی ) استفاده می شود . پس از نصب نبشی ها لازم است با توجه به محل قرارگیری سپری های اصلی ٬ آویزها نصب شوند . نقش اصلی آویزها مهار وزن می باشد معمولا تعداد و فاصله بین آویزها متناسب با جنس و همچنین تعداد روشنایی های مورد نظر محاسبه می شوند . در صورتی که فاصله بین سقف اصلی و بیش از یک متر باشد لازم است برای نصب آویزها ابتدا شبکه ای فلزی نصب شده و سپس آویزها به آن متصل گردند .

این نوع سقف دکوراتیو که دارای تایل گچی آکوستیک است در مکان هایی مانند سینماها، آمفی تاترها، بانک ها، فروشگاه ها و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرند. سقف دکوراتیو مشبک یا همان سقف کاذب مشبک کناف از نظر خواص صوتی به دو دسته تقسیم می شود. با استفاده از سقف کاذب پی وی سی می توان دکوراسیون خانه را کمی زیباتر جلوه داد. این نوع سقف کاذب در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار وجود دارد و از ویژگی های آن سبک بودن، مناسب بودن قیمت سقف کاذب، شستشوی آسان و مقاوم بودن آن اشاره کرد.

استفاده از محصولات فرعی و نامرغوب موجود در بازار باعث افت کیفیت کار تمام شده، عدم برآورده شدن ملزومات مفروض طراحی و بروز مشکلات عدیده در زمان بهره برداری می گردد. برای تقویت خاصیت آکوستیک سوراخ های دایره شکلی به قطر 6 میلیمتر با فاصله مرکز به مرکز 18 میلیمتر در سطح تایل حفر شده است. برای تقویت خاصیت آکوستیک سوراخ های دایره شکلی به قطر 8 و 12 میلیمتر با فاصله مرکز به مرکز 36 میلیمتر در سطح تایل حفر شده است. تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کارچی داری می‌باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. 11 بتونه در دومرحله آستر ورویه با رعایت فاصله زمانی (حدود 7 ساعت) و رعایت عرض مناسب (حدود 40 سانتی متر ) اجرا میگردد. همان گونه که بیان کردیم کار با گروه‌های آماتور بسیار مشکل ساز خواهد بود.