قیمت داهوا؛ برندی نام آشنا در حوزه دوربین مداربسته

اگر بخواهیم به ویژگیهای دوربین مدار بسته با دستگاه مرکزی اشاره کنیم، باید گفت این دوربینها به صورت بیسیم به یک دستگاه مرکزی بیسیم متصل میشوند و منبع ذخیره سازی آنها یک هارد میباشد که درون دستگاه مرکزی بیسیم قرار دارد. هایک ویژن با بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی فعال شامل ۴۰۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکتهای فعال در این حوزه میباشد. از این رو یکی از بهترین ایدهها برای نصب در بالاترین نقطه فضای هدف مانند سقفها با هدف پایش ۳۶۰ درجهای محیط میباشد. در هر زمانی که با مشکل یا سوالی رو به رو شدید شما را یاری می کند.

امروزه بسیاری از ماموران پلیس در سرتاسر دنیا از جمله کشورمان ایران بر روی لباس های خود از دوربین مداربسته کوچک بر روی جلیقه هایشان استفاده می کنند تا از مجرمین در هنگام وقوع جرم مدرک قضائی داشته سایت tehrancctvco باشند. برای این کار باید با توجه به نقشه تهیه شده، محل مناسب برای نصب تجهیزات مختلف از جمله دوربینها، کابلها و دستگاههای DVR و غیره را انتخاب کرد. این قابلیت ها مربوط همه انواع دوربین ها است ولی ممکن است انواع دوربین های مدار بسته ویژگی های خاصی داشته باشند. برای نصب دوربین های مداربسته به صورت اصولی توصیه میشود در دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته شرکت نمایید. از طرفی اگر دوربین ها و یا تجهیزات به صورت اصولی و در مکان مناسب نصب نشوند، سارقین به راحتی میتوانند به آنها دسترسی داشته و با اختلال در آنها امورات خود را انجام دهند. برای آنکه دوربین مداربسته داهوا را در بهترین مکان ممکن قرار دهید، نیاز به یک نقشه کشی اصولی دارید. بعد از نقشه کشی اصولی، نوبت نصب دوربین مداربسته داهوا در مکان مناسب میباشد. در ایده اول تمرکز دستگاه دوربین مادون قرمز در جمعآوری نور از طیف پایین اشعه مادون قرمز میباشد. اما این دوربین های تصویر خیلی مناسبتری از محیط در نور کم به شما خواهند داد که استفاده از آنها را در محیطهای کم نور بسیار مناسب می کند.

نور آفتاب به طور مستقیم به دوربینها برخورد نکند. در این راستا تولیدکنندگان دوربین های مداربسته دست به ابداع فناوری هایی برای تنظیم نور سفید در تصاویر زده اند که AWB یکی از آنهاست و در ادامه به معرفی آن می پردازیم. با انجام این کار علاوه بر زیبایی و ظرافت کار، کابل ها از آسیب بیرونی در امان می مانند. دوربین دام یکی از مواردی است که بیشتر برای امنیت و نظارت در محیط داخلی و خارجی استفاده می شود. کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین حرارتی👈 مقاله Thermal Cameras (دوربین های حرارتی). اولین حالت که عموما در نصب دوربینهای مداربسته مورد استفاده قرار میگیرد، مدار آنالوگ یا اچ دی است.در این حالت دوربینها به وسیله کابلهای RG۱۱، RG۶، RG۵۹ متصل میشوند و اتصالات دوربین و برق آن به دستگاه DVR انجام میشود. مکان قرارگیری دوربینها طوری نباشد که دائماً بادهای شدید به آنها برخورد کند. 1. کابل کشی دوربینهای مداربسته تا دستگاه ضبط کننده ویدئویی به چه صورت است؟ بعد از آنکه شما دوربین مداربسته داهوا را در بهترین مکان قرار دادید، باید از طریق کابلها و فیشهای مخصوص خود، آن را به دستگاه ضبط کننده ویدئویی وصل کنید.

با به کارگیری فیلم­های نازک بسیار پیشرفته و جدیدترین فناوری انتشار نور در این دوربین­ها شاهد افزایش کارایی این LED ها تا ۳۰% نسبت به LED های قدیمی می­باشیم. CAT1,CAT2 : در سیستم های آنالوگ قدیمی استفاده می شد. آپشن های دیگری نیز وجود دارد که در قیمت دوربین ها تاثیرگذار است مثل نوع لنز دوربین ها ريال قدرت و نوع دید در شب دوربین ها ، بدنه و کیس دوربین و … یکی از این روش ها استفاده از سیستم تقویت نور می باشد با این سیستم می توان تصاویر را در شب با نوری ده برابر نور محیط ضبط کرد.

محاکم، فیلمها و صداهای ضبط شده را مدرک جرم نمیدانند چرا که این موارد بسیار قابل تغییر هستند و امکان تقلب در آنها وجود دارد، از این رو اینها صرفاً اماره، قرائن و نشانه هایی است که در رأی قاضی تأثیر گذار است ، ولی به عنوان مدرک و دلیل نمیتوان آنها را مورد استناد قرارداد. سیستم امنیتی مورد نیاز تان شامل دوربین مداربسته، یک دستگاه DVR (دی وی آر)، کابل دوربین مداربسته (کواکسیال یا شبکه)، فیش BNC یا سوکت شبکه (بسته به سیستم دوربین مداربسته ای که نصب می کنید) و منبع تغذیه و … دوربین های اچ دی از لحاظ کیفیت تصویر بهتر از دوربین های آنالوگ عمل می کنند و برای اینکه شما بتوانید تصویر بهتری با دوربین های اچ دی در اختیار داشته باشید، می بایست یک دستگاه دی وی آر با قابلیت اچ دی نیز خریداری کنید که در نتیجه باعث می شود راه اندازی یک سیستم مداربسته با دوربین های اچ دی مقداری هزینه ی شما را بالا خواهد برد. در نظر داشته باشید که برای ضبط تصاویر نیاز به دستگاه دی وی آر دارید. هنگام خرید توجه داشته باشد که قیمت دوربین ثبت وقایع خودرو تاثیری بر نظر شما در مورد کیفیت آن نگذارد زیرا کیفیت در این باره حرف اول را می زند .

اگر محیط مورد نظر بزرگ و گسترده بود میتوان با این شیوه کار نصب دوربینهای مداربسته را انجام داد. به همین دلیل باید در انتخاب مکان مناسب نهایت دقت و توجه را به خرج داد و فاصلههای لازم را برای ایمنی آنها رعایت کرد. در قوانین جاری، قانونی در خصوص نصب و استفاده از دوربین مداربسته تدوین نشده، ولی میتوان با استفاده از سایر قوانین و تحلیل وتفسیر آنها ، بخشی از قوانین را به دوربینهای مداربسته نیز تعمیم داد. ارزیابی میدان دید و بُرد دوربین مداربسته بی سیم: هرچه میدان دید دوربین بیشتر باشد دوربین فضای دید بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد و دامنه دید نیز بیشتر می شود. یعنی تا 20 متر را پوشش خوبی می دهد و بیشتر از آن تصاویر کیفیت خوبی ندارند. زیرا نصب دوربین مداربسته داهوا بسیار حساس است و اگر به درستی انجام نشود، تصاویر خوبی را نمیتوان از دوربین مدار بسته دریافت کرد.

با کمک این نقشه ها میتوان نصب را در مدت زمان کوتاهتری انجام داد و همچنین تخمین مناسبی از ابزار و لوازم مورد نیاز داشت. می تواند به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین به عنوان یک نیروی اجرای قانون عمل می کند. در اولین مرحله باید با توجه به نقشه منطقه مورد نظر یک نقشه برای اجرای دوربین های مداربسته طراحی کرد. البته دوربینهای داهوا مدلهای بی سیم هم دارند که این مرحله از نصب را نیاز نیست انجام دهند. آموزش نصب دزدگیر اماکن، آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش برق کشی ساختمان، آموزش نصب و تعمیرات پکیج برخی از دورههای این مرکز است. از نصب دوربین و کابل کشی در کنار برق فشار قوی، ترانس های صنعتی، دستگاه جوش، فرکانس های بالا، دکل های مخابراتی و تجهیزات مشابه خودداری فرمایید.

دوربینهای مداربسته در دسترس افراد نباشد. دوربین مداربسته داهوا کیفیت و امکانات بسیار زیادی دارد و به همین دلیل است که افراد آن را انتخاب میکنند. شما به ظرفیت حافظه زیادی احتیاج ندارید. شما در نقشه کشی باید نقاط کور را پیدا کنید و آنها را با دوربین پوشش دهید. برای نصب دوربین مداربسته در هر مکانی، قوانین خاصی مدنظر است که باید رعایت گردد، این ماده به نصب خلاف قانون در محیطها اشاره کرده است و اگر با رعایت شرایط و قوانین صورت پذیرد، قطعا منعی نخواهد داشت. همانطور که در بالا دیدید نصب دوربین مدار بسته کاری نسبتا ساده است ولی اگر بخواهید این کار به سرعت و بدون دردسر انجام شود، نصب دوربین مدار بسته را به کارشناسان حرفه ای و متخصص زفتا (مهندسین مشاور تجارت سابق) بسپارید. یک دستگاه بی سیم که به دستگاه DVR متصل می شود، تصاویر ارسالی از دوربین را دریافت کرده و وارد دستگاه DVR می کند.

در این حالت یک شبکه اینترنتی محلی راه اندازی میشود و دوربینها و گیرندهها با کمک آن کار ارسال و دریافت و ذخیره سازی تصاویر را انجام میدهند. دوربینها و سیم کشی آنها نزدیک عوامل ایجاد کننده نویز مانند آنتن و کانال کولر نباشند. همچنان باید نمایشگر را به دستگاه ضبط کننده ویدئویی نصب کنید و تصاویر دوربینها را در آن مشاهده کنید. هنگامی که شما نصب دوربین مداربسته داهوا به دستگاه ضبط کننده ویدئویی را انجام دادید، باید تنظیمات آنها را انجام دهید تا دوربینها شروع به کار کنند. در واقع شما باید با استفاده از پیچ و دیگر ابزارها دوربینها را به دیوار بچسبانید تا به راحتی از جای خود تکان نخورند و لرزش پیدا نکنند. تا به راحتی نصب کنید. به دنبال کمترین قیمت دوربین مداربسته داهوا نباشید. مطمئنا تنظیم قوانین و مقررات، اهدافی را دنبال میکند که مهمترین آن، حفظ امنیت افراد جامعه و حفظ حقوق عمومی است. ولی در برخی مکانهای عمومی که از حساسیتهای بالایی برخوردارند ممنوع میباشد و اشخاص باید برای نصب دوربین مداربسته، مجوز مخصوصی دریافت کنند. بی شک از مهمترین لوازم برای حفظ این حیثیت، دوربین مداربسته میباشد. نصب دوربین مدار بسته در این مکان ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارفرما میتواند به منظور نظارت بر ایمنی و عملکرد صحیح کارکنان دوربین مداربسته را در محیط کار نصب کند. در قانون اساسی، استراق سمع و گوش دادن مخفیانه به حرفهای دیگران، نظارت کردن بر افراد دیگر، منع شده است و تنها حکم قانون است که این ممنوعیت را میتواند از بین ببرد. ضبط تصاویر و صدا در حافظه MICRO SD ، تا حجم 64GB مقدار ثبت تصاویر به ظرفیت حافظه میکرو اس دی ، و کیفیت انتخابی شما بستگی دارد مثلا: قرار دادن حافظه 64 گیگابایتی داخل دوربین و انتخاب کیفیت ثبت تصویر متوسط در تنظیمات دوربین، دوربین را قادر میسازد تا 25 روز کامل ضبط تصاویر داشته باشد. دوربین های AHD / TVI / CVI / Analog متنوع در نوع بدنه و مقدار دید در شب در مدهای سقفی و دیواری لنز ثابت و متغیر می باشند و نوید بالاترین کیفیت تصویر در روز و شب را می دهند.

دوربین های دام دارای قابلیت دید در شب نیز می باشند، بدین ترتیب محدودیت خاصی برای استفاده از این دوربین ها وجود ندارد. از این قابلیت برای انجام تنظیمات روز و شب استفاده می شود که دارای گزینه های EXT،B/W،COLOR،AUTO می باشد. ما در ادامه این متن مراحل نصب دوربین مدار بسته را معرفی میکنیم. همچنین در صورت بروز آتش سوزی، اگر منزل شما بیمه باشد، به سادگی بتوانید خسارت های لازم را دریافت کنید. به طوری که نصب شما طبق استانداردهای لازم نباشد. خدمات دوربین مدار بسته در امدادکاران به صورت تضمینی و با کمترین هزینه انجام می گیرد زیرا متخصصان امدادکاران از توانایی و مهارت بالایی در تعمیر و نصب دوربین مداربسته برخوردار هستند و می توانند پیش از نصب مشاوره های کاربردی به شما عزیزان ارائه دهند. انحصاری بودن و قیمت بالای دستگاه های hybrid درهنگام ارائه این تکنولوژی سبب شد تا رشد استفاده از دوربین های HD-CVI پس از مدت کوتاهی از معرفی آنها به شدت کاهش پیدا کند. کلیه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در این مرکز با گارانتی و ضمانت نامه ارائه می شود.

بعد ار نصب دوربین لنز دوربین را می توانید در زاویه دلخواهتان قرار دهید . برای این منظور بعد از اتصال دوربین به دستگاه، وارد قسمت منوی DVR شوید سپس گزینه PTZ Control را انتخاب کنید. ایجاد فیلتر در بخش خاصی از تصویر به منظور غیرقابل رویت بودن آن ناحیه که می توان این محدوده و نحوه عملکرد آن را نیز تنظیم نمود. اندازه این دوربینها بسیار کوچک است. این دوربینها به خاطر هزینههای کمتر و زمان راهاندازی پایین، محبوبیت زیادی بین مصرفکنندگان دارند. مزیت این دوربین ها سهولت در نصب، سهولت امکان جابجایی دوربین مدار بسته و عدم نیاز به پوشاندن کابل می باشد. زیرا لرزش میتواند تصاویر را تار کند و اگر دوربین در جای خود محکم نباشد، امکان به سرقت رفتن آنها بسیار زیاد است.