خرید اتو بخار بوش مدل TDA2329GT قیمت اتو بخار بوش مدل TDA2329GT | سناپویان

اتو بخار مخزن‌دار برای آن دسته از افرادی مناسب است که اتو کشیدن لباس‌ها برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است و در طول روز یا هفته حجم زیادی از لباس را اتو می‌کنند. این محصولات به یک مخزن آب جداگانه مجهز هستند که می‌توان آن را یک بار آب کرده و تا چند روز از اتو بخار استفاده کرد. با استفاده از این وسیله می‌توان با سرعت هرچه تمام‌تر حجم زیادی از لباس‌ها، ملحفه‌ها و پرده‌ها را اتو و صاف کرد. لذت اتو کردن زمانی مشخص می‌شود که شما برای اتوی لباس‌ها نیاز به صرف زمان زیادی نداشته باشید و بتوانید در مدت زمان کوتاهی لباس‌هایتان را مرتب و صاف کنید. برای دستیابی به چنین هدفی می‌بایست از یک اتو بخار با کیفیت استفاده کنید. اتو بخار بوش یکی از محصولاتی است که در این زمینه امتحان خود را به خوبی پس داده است.

اتوبخار مخزن دار بوش مدل TDS8080 BOSCH ا TDS8080 BOSCH STEAM STATION

اتو بخار بوش TDS6080 می‌تواند با انتخاب بهترین حالت اتوکشی سرعت اتو کردن لباس‌ها را افزایش داده و همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی چشمگیری داشته باشد. سیستم تولید بخار این دستگاه کاملا یکنواخت است و در صورت نیاز می‌توان نرخ تولید بخار آن را افزایش داد. اتو بخار مخزن دار بوش مدل TDS6040 از یک شلنگ عایق و مقاوم برای انتقال بخار از داخل مخزن به اتو استفاده میکند. بخار از طریق شلنگ از مخزن به کف اتو و سپس روی سطح پارچه انتقال می‌یابد. به دلیل ظرفیت بالای مخزن، حجم بخار تولیدی بیشتر از اتو بخارهای معمولی است. حجم انبوه بخار از داخل مخزن و به کمک شلنگ بخار به کف اتو منتقل میشود.

همه چیز درباره اتو بخار بوش

چنانچه برای سرچ آمازون یا ایبی با مشکل مواجه شدید با واتساپ سایت در تماس باشید.

این برند اتو بخاری های بسیار زیبا و باکیفیتی را تولید میکند که هر کدام از محصولات آن میتواند سالیان سال بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند. بهترین راه برای استعلام قیمت اتو بخار بوش، مراجعه به سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین مانند خانه بوش است. این مجموعه‌ها علاوه بر ارائه کالای با کیفیت و مقرون به صرفه، لیست قیمت روز محصولات را در اختیارتان قرار می‌دهند.

خرید اتو بخار بوش مدل TDA2329GT قیمت اتو بخار بوش مدل TDA2329GT | سناپویان

برخی از آن‌ها برای اتوی لباس با حجم بالا استفاده می‌شوند و برخی برای اتوی لباس با حجم کم مناسب هستند. ابعاد، وزن، تنظیمات و حتی قیمت هر کدام از این کالاها نیز متفاوت از دیگری است. بنابراین در قدم اول بایستی نیاز خود را از اتو دقیقا مشخص کنید و بر مبنای آن اقدام به خرید کنید.

  • تیم هلورین همواره سعی می کند که بهترین ها را برای شما آماده کند تا شما خریدی مطمئن و هوشمندانه را تجربه کنید.
  • حرارت از طریق کفی سرانیوم گلیس به طور یکنواخت و سریع روی سطح البسه پخش میشود و چین و چروک را از آن‌ها می‌زداید.
  • بنابراین شما می توانید اتوبخار بوش مدل TDA503011P را با بهترین قیمت و با خیالی راحت از فروشگاه ژیان مارکت خریداری کنید.
  • برخی از آن‌ها برای اتوی لباس با حجم بالا استفاده می‌شوند و برخی برای اتوی لباس با حجم کم مناسب هستند.
  • اتوبخار بوش مدل TDA503011P با توان مصرفی 3000W و قدرت بخاردهی 200 گرم در دقیقه یکی از پرقدرت ترین و بهترین اتوبخارهای موجود در بازار ایران و جهان است.