خدمات کامپیوتر خدمات کامپیوتری در محل پشتیبانی کامپیوتر

مهمترین امتیاز خدمات کامیپوتر آسا سیستم تعمیر کامیپوتر در محل (مخصوص شهروندان قزوین) و ریموتی و یا کنترل از راه دور (برنامه های Anydesk,Supremo) برای کل کشور می باشند که از راه دور به کامپیوتر شما متصل شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد. تیم خدمات کامپیوتر ما در زمینه خدمات ریکاوری از روش های نرم افزاری استفاده می کند. تیم خدمات کامپیوتر نهنگ بر اساس نتایج سایت AV Test بهترین آنتی ویروس ها را به شما معرفی میکند و لایسنس قانونی آنتی ویروس ها را برای شما فراهم و نصب می کند. از همین جهت انتخاب آنتی ویروس مناسب برای سیستم ،عامل مهمی در جهت حفظ امنیت اطلاعات و سلامت سیستم می باشد.

خدمات کامپیوتری در محل؛ خدمات نرم‌افزاری

سیستم عامل مک یک سری از سیستم‌عامل‌های یونیکس میباشد که توسط شرکت اپل توسعه، عرضه و فروخته می‌شود. این سیستم‌عامل به صورت انحصاری بر روی کامپیوترهای مکینتاش و تمام مک‌هایی که از سال ۲۰۰۲ عرضه شده‌اند اجرا می‌شود. مک او اس بعد از مایکروسافت ویندوز، دومین سیستم عامل مورد استفاده در جهان در زمینه دسکتاپ (رایانه شخصی) است. اما بطور کلی میتوان گفت در سیستم هایی که از هارد دیسک های مکانیکی استفاده می کنند حدودا بین 1 تا 4 ساعت نصب ویندوز زمان می برد و در سیستم هایی که از هارد دیسک های دیجیتال استفاده میکنند حدودا بین 30 دقیقه تا 45 دقیقه نصب سیستم عامل زمان میبرد. زمانی که کارت گرافیک سیستم دچار مشکل می‌شود، ویندوز بالا نخواهد آمد و یا آن که بعد از مدتی روشن ماندن خاموش می‌شود. امروزه سیستم‌های کامپیوتری جزء جدایی‌ناپذیر زندگی اکثریت افراد هر جامعه‌ای شده‌اند.

بدون نیاز به قطع تمام کابل های کامپیوتری جابجایی از منزل یا محل کار . یکی از تکنسین های ما در محل شما حاضر می شوند تا شما را در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. خدمات کامپیوتر حرفه ای ارائه شده به علت داشتن سابقه طولانی تیم فنی در زمینه تعمیر و نصب انواع نرم‌افزارهای موجود در کامپیوترها توانسته امروزه به یکی از حلال‌های مشکلات تبدیل شده است. حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که در هنگام اجرای نرم‌افزاری با مشکلات متعددی از قبیل انواع ارورها روبرو شده باشید. اما نگران نباشید کارشناسان تعمیر ما با ارائه خدمات کامپیوتر حرفه ای می‌توانند نرم‌افزارهای موجود را عیب یابی کرده و به رفع مشکل کامپیوتر شما بپردازند.

  • نرم افزار، مجموعه ای از برنامه های رایانه ای، رویه ها و مستندات است که انجام کارهای مختلف بر روی یک سیستم رایانه ای را بر عهده دارد.
  • اما اگر صاحب یک کسب و کار بزرگ و یا صاحب یک شرکت هستید که لحظه ای وقفه در انجام امور روزانه باعث ایجاد خساراتی به کسب و کار شما میشود باید بخوبی اهمیت انجام خدمات کامپیوتری و پشتیبانی در محل را درک کرده باشید و با اهمیت آن آشنا باشید.
  • درسالهای بعد با هدف توسعه همزمان کمی و کیفی جهت ارائه شرایط بهتر ،فعالیتهای جدیدی نیز به مجموعه فرآیندهای خود افزودیم تا بتوانیم در زمینه کاری خود جلوتراز دیگران حرکت کنیم .
  • همواره در خدمات کامپیوتر تهران سعی می‌کنیم بهترین کارشناسان و تکنسین های تعمیر کامپیوتر را به محل شما اعزام کنیم تا بتوانیم موجب صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما شویم.

ما خدمات سازمانی تجاری امن ارائه می‌کنیم، بسیاری از کسب‌ و کارها در هنگام راه‌اندازی و نگهداری شبکه‌ها، اقدامات اساسی لازم برای ایمن نگه داشتن داده‌های خود را انجام نمی‌دهند. وقتی تیم ما به کسب و کار شما رسیدگی کند، می‌توانیم مشکلات امنیتی احتمالی را شناسایی کرده و زودتر به آنها رسیدگی کنیم تا از خرابی شبکه و نقض داده‌ها در آینده جلوگیری کنیم. شرکت مرتبط با تعمیر کامپیوتر خانگی و اداری در محل تمام این امور را به سهولت در منزل شما تعرفه خدمات کامپیوتری 1400 انجام می دهند. بسیاری از افراد برای انجام امور کاری، تحصیلی، بانکی، اداری، خرید و بازی از کامپیوتر خانگی استفاده می کنند. گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه آماده ارائه کلیه خدمات شبکه و کامپیوتر در محل مشتری به سایر شرکت ها و افراد در سریعترین زمان و با کیفیت عالی میباشد.

دلیل آن هم بسیار ساده است؛ اطلاعات و داده، مهمترین دارایی کسب و کارها به شمار می‌روند و نابودی آنها ممکن است منجر به نابودی کسب و کار شود. ما هر نوع سخت افزار را در حضور شما تعمیر و عین روز اول با پشتیبانی رایگان به شما تحویل می دهیم و این ضمانت را می دهیم تا مشکل شما به صورت دقیق رفع نشده کارشناسان تعمیرات و پشتیبانی مغز رایانه در کنار شما خواهند ماند تا هیچ دغدغه ای نسبت به کامپیوتر خود نداشته باشید. مشخصا مواردی مانند حجم کار شما برای خدمات کامپیوتری در محل و یا نیاز به تهیه و تعویض قطعات یا تعمیرات نیز هزینه، خدمات کامپیوتری در محل تبریز، خدمات کامپیوتر در محل ارومیه خدمات کامپیوتری در محل مشهد، خدمات کامپیوتری در محل کرج و شهرهای دیگر را تغییر می‌دهد.

اگر شما هم میخواهید از خانه به نرم افزارهای محل کار متصل شوید یا میخواهید به فایلها و پوشه های موجود در سیستم خود همیشه حتی از طریق گوشی دسترسی داشته باشید، برای دریافت خدمات با ماتماسبگیرید. پشتیبانی شبکه،راه اندازی شبکه،خدمات کامپیوتر،نصب ویندوز،ویروس کشی،تعمیر کامپیوتر،عیب یابی و … حتی وجود هرگونه عیب و مشکل در کامپیوتر نیز همچنان همین مشکل را برای فرد بوجود می‌آورد.

خدمات کامپیوتر خدمات کامپیوتری در محل پشتیبانی کامپیوتر

اتحادیه فن‌آوران رایانه هر ساله نرخ‌نامه جامع خدمات رایانه را ارائه می‌دهد. تمامی کسب‌و‌کارهای خدمات کامپیوتری که مجوز خود را از این صنف دریافت کرده‌اند، موظف به پیروی از این قیمت‌ها هستند. اگر مشکل قابل حل بود، کارشناس می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به خود شما بگوید تا انجام دهید؛ اگر نه، به‌راحتی می‌تواند با استفاده از یکی از نرم‌افزارهای دسترسی از راه دور مانند Any desk به سیستم شما متصل شود و اقدامات لازم را انجام دهد. عیب‌یابی رایانه برای اطمینان از اینکه همه چیز روی رایانه های سازمان شما به خوبی کار می‌کند و هیچ مشکل ناخوشایندی وجود ندارد، ضروری است. برای حل موثر مشکل، اولین گام عیب‌یابی رایانه، جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مشکل مانند عملکرد نامطلوب یا کمبود عملکرد است.

کلیه خدمات شبکه های کامپیوتری مانند:

سوابق کاری این مجموعه گویای اعتبار ما می باشد که میتوانید در اینجا سوابق ما را مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده و مطالعه مطالب آموزشی به بخش وبلاگ مراجعه فرمایید. در راستای ارایه خدمات بهتر به مشتریان از این پس روزهای تعطیل نیز در کنار شما خواهیم بود لطفا برای بهره مندی از خدمان سرویس رایانه در روز های تعطیل حداقل 2 روز قبل در ساات اداری هماهنگی لازم را انجام دهید.

خدمات امنیتی، ویروس کشی و نصب آنتی ویروس برای شرکت‌ها یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل است. در این عصر، داده‌ها در حکم سرمایه‌ی شرکت‌ها هستند و حراست از آنها دغدغه بسیاری از مدیران است. آیا داده‌های شما که حاصل چند سال کار مداوم و رقابت در بازار است در برابر هکرها و بدافزارها محافظت می شوند؟ اگر پاسخ منفی است باید تدابیری برای محافظت از کامپیوترها و شبکه خود اتخاد کنید. متخصصان ما می توانند به‌صورت ریموت (از راه دور) و یا حضوری شما را به سیستم امنیتی مجهز کنند و در برابر حملات خارجی ایمن کنند.