بهترین قیمت دیزل ژنراتور در معتبرترین مرجع خرید

این کار را با استفاده از کابلهایی که سازنده دستگاه آن را پیشنهاد میدهد انجام داده و در هر شرایطی از سالم بودن کابل اطمینان حاصل نمایید. علاوه بر نکاتی که شما باید در نظر داشته باشید، سرویس و نگهداری دستگاه در زمانهای بیان شده توسط سازنده باید به وسیله تیم متخصص انجام شود. در حالی که ژنراتورهای دیزل قادرند بدون وقفه و بدون فشار زیاد کارکرده تا ولتاژ موردنظر شما را ایجاد کنند. برای استفاده دائم و بدون وقفه مانند تامین برق دائمی دیتاسنترها، مولدهای دائم یا کانتینیوس طراحی شده اند.

6. سیستم روغن کاری:جهت افزایش طول عمر قطعات متحرک، این بخش یکی از بخشهای مهم و ضروری دستگاه است. موتور: این قسمت از حیاتی ترین بخش های دیزل ژنراتور است و تمام توان مکانیکی که ژنراتور برای حرکت خود می خواهد را تامین می نماید. دیزل ژنراتور ها که از ترکیب موتور دیزل، ژنراتور الکتریکی (مولد) و بخش های دیگر ساخته شده اند، ابزاری هستند برای تامین برق در شرایط مختلف. برای خرید موتور برق (ژنراتور برق) متناسب با مقدار مصرف برق لوازم برقی خود باید اطلاعاتی از قبیل مقدار وات مصرفی لوازم برقی یا آمپراژ هرکدام از این لوازم برقی را بدانید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین موتور برق را با قیمت مناسب و متناسب با نوع کار و مورد استفاده خود خریداری نمایید. ویژگی خود روغنکاری به طول عمر موتورهای دیزل و اجزای آن کمک میکند؛ اما برای یک موتور بنزینی دو زمانه نیاز است که بنزین و روغن در مخزن ریخته شود که در درازمدت ممکن است سیستم سوخترسانی موتورهای بنزینی را دچار مشکل کرده و موجب افزایش هزینه تعمیرات و پروسه تعمیرات و نگهداری موتورهای بنزینی نسبت به دیزل شود، درحالیکه 1- هزینه تعمیرات و 2- پروسه تعمیرات و نگهداری دو موردی است که هنگام استفاده از موتورهای دیزل نگران آنها نیستیم.

موتور برق ایدئال سازگاری مناسبی با محیطزیست دارد.

انواع دیزل ژنراتور، همانطور که از نامش مشخص است، به جای بنزین از گازوئیل استفاده می کند. خریداران همیشه استعلام لیست خرید از مراکز مختلف را گرفته و نسبت به بودجه خود، برندی را انتخاب و خریداری می کنند که با کیفیت و مقرون به صرفه باشد و همچنین برای اطمینان از قیمت دیزل ژنراتورها به جز موارد فوق لازم است که با اجزای اصلی هر دیزل ژنراتور آشنا شویم چرا که قیمت دیزل ژنراتور شامل قیمت اجزای اصلی آن می باشد و موتور دیزل بیشترین و تقریبا بیش از %۵۰ قیمت را تشکیل می دهد و اصلی ترین عامل مؤثر بر قیمت دیزل زنراتور قیمت موتور دیزل است. قسمتهایی که لازم است کنترل شوند به شرح زیر است. البته این طراحی از جهات مختلفی کم بازده بود چرا که ولتاژ تنها در قسمتهایی از صفحه به وجود میآمد که زیر قطبها قرار داشتند و جریان تولیدی به سرعت در دیگر قسمتهای صفحه پخش میشد و این جریان جاری شده در صفحه موجب هدر رفتن انرژی به صورت گرما میشد.

زمان کارکرد استاندارد دستگاه 8 ساعت کار و 2 ساعت خاموشی است. بازدهی، شاخص دیگری است که در زمان انتخاب مولد دیزل برای یک ژنراتور باید مورد توجه قرار گیرد. مولدهای الکترواستاتیکی قبل از کشف رابطه بین الکتریسیته و مغناطیس برای تامین انرژی الکتریسیته مورد استفاده قرار می گرفتند. 4. چند منظوره: از این نوع موتور برق ها کمتر استفاده میشود چون از نظر اقتصادی به صرفه نیستند. در شرایط بارانی از موتور برق استفاده نکرده و در صورت امکان با استفاده از یک سایبان از آن محافظت کنید. در سایر مجموعههای ژنراتور، از یک آزمایشگر دستی بار باتری برای تأیید وضعیت هر باتری راهاندازی استفاده می گردد. 1. به صورت خودکار عمل می کند. برای موقعیتهای پرمصرف یا صنایع سنگین، دیزل از نظر بازده طولانیمدت بهتر عمل میکند. برای مثال تجهیزات برقی سنگین، تولید برق پشتیبان اضطراری، برق آماده به کار یا اصلی، و…

راندمان، طول عمر و قابلیت اطمینان ژنراتورهای دیزل بیشتر از ژنراتورهای بنزینی است. یکی دیگر از ویژگیهای موتور دیزل قابلیت خود روغنکاری آنها به دلیل وجود روغن در گازوئیل است. کلید هدایتگر (گاورنر) هم به موتور اجازه می دهد در صورت افزایش مصرف با بالابردن سرعت الکتریسیته مورد نیاز را تامین کند، تا در صورت افزایش یا کاهش ناگهانی در مصرف کنندگان میزان تولید برق را کنترل کند. اما برای پاسخدادن به این سوال، باید میزان توانی که نیاز دارید را به طور کامل و شفاف مشخص کنید. ابتدا نام مصرف کننده ها را لیست کنید.

برای اینکه مطمئن شوید دیزل ژنراتور جهت تأمین برق اضطراری به خوبی کار می کند، بهتر است یک بار دستگاه را روشن کنید اگر هیچ مشکلی در حین کار کردن دستگاه مشاهده نکردید، به احتمال زیاد، دستگاه شما سالم سایت است. متصل نکنید، مگر اینکه یک برقکار مجرب بهدرستی موتور برق را با سوئیچ انتقال نصب کرده باشد. دیزل ژنراتور های استاندارد متشکل از موتور دیزل، ژنراتور و تابلو فرمان و اندازه گیری می باشند که برای انجام فعالیت باید با هم کوپل شده و روی شاسی قرار گیرند.هدف نهایی از این ترکیب تولید برق از سوخت دیزل (گازوئیل) است. سکوی اتصال (شاسی): هر نوع از دیزل ژنراتور یک قسمت با نام سکوی اتصال دارد که تمامی تجهیزات بر روی آن نصب می شود. بطور مثال می توان از فرمول های ساده زیر برای تبدیل استفاده نمود. از دیزل ژنراتور ها برای زمان قطعی برق در خانه ها بیمارستان ها کارخانه ها استفاده میشود و میتوان از دیزل ژنراتور ها به عنوان یک منبع جایگزین برای تامین برق استفاده کرد.

1. به صورت خودکار عمل می کند.

در شروع کار باتریها در حالت شارژ کامل قرار ندارد. سوئیچ استارت در شروع کار بهجای قرارگرفتن در حالت Auto در حالت Off قرار گرفته است. KVA: عبارت است از توان ظاهری دیزل ژنراتور زمانی که در حالت AC قرار میگیرد. از این رو دیزل ژنراتورها تجهیزات بسیار مفید وکاربردی هستند که در نبود برق و یا قطع ناگهانی برق مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار کاربرد دارند. موتور دستگاه بر حسب کاربری و کاربرد میتواند بهصورت گازی، بنزینی و یا دیزل انتخاب گردد. موتور برق کیفی ارزانترین مدل موتور برق بوده و بسیار مقرونبهصرفه است. این دسته از ژنراتورها سازگاری بسیار خوبی با محیطزیست داشته و آلایندههای بسیار کمی تولید میکنند. بااینوجود ژنراتورهای بنزینی با تنش و فشار بسیار زیاد، ولتاژ موردنظر شما را تولید میکنند. دود اگزوز ساطع شده از یک دیزل ژنراتور حاوی مواد بسیار سمی است و باید به درستی مدیریت شود.

قیمت دیزل ژنراتور

به دلیل طراحی کارآمد موتور و مصرف سوخت، موتورها میتوانند بسیار طولانیتر از یک موتور بنزینی استاندارد کار کنند. قرار دادن موتور این دستگاه در معرض هوای پاک برای خنک کردن موتور و تازه کردن هوای آن ضروری است. اگر در دسترس باشد، برای تمیز کردن رادیاتور، از هوای فشرده کم فشار یا جریان آب در جهت مخالف جریان هوای طبیعی استفاده کنید. ترکیبی از این ژنراتورها برای نیروگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. موتور ژنراتورها برای فروشگاهها، منازل و ادارههای کوچک حدود 1 تا 20 کیلوولت آمپر (کاوا) و برای مجتمعهای بزرگ و کارخانهها تا 200 کیلوولت آمپر (200 کاوا) مورد استفاده قرار میگیرند. به طور کلی زبالههای کشاورزی، دامی، شهری و صنعتی از مواردی هستند که برای تولید برق استفاده میشوند. ژنراتور های کامینز ، دستگاه های مولد برق کاملا یکپارچه هستند ، که عملکرد بهینه ، قابلیت اطمینان و تطبیق پذیری با تجهیزات را برای کاربران مهیا می کنند.

بر روی دستگاه ژنراتور معمولا پلاکی فلزی نصب می گردد که اطلاعات در مورد توان در آن درج شده است. وقتی موتور دیزلی کار می کند، در طی فرآیند احتراق گرما تولید می شود. موتور برق دارای وزن و صدا کمی باشد و آلودگی صوتی کمی ایجاد نماید. به عنوان مثال مسئله محدودیت فضا، ساخت داکت رادیاتور و یا کانوپی سایلنت جهت کاهش صدا متناسب با محل نصب … 4. مراکز خبری مانند صدا و سیما. بدین ترتیب به مصرف کننده هایی مثل روشنایی ها که در لحظه ابتدایی روشن شدن توان بیشتری مصرف نمی کنند ضریب یک داده و به مصرف کننده هایی که موتور الکتریکی دارند مانند جرثقیل تاور ، پمپ ها ، آسانسور و . به همین دلیل وجود سیستمی جهت خروج این گرما و خنک شدن اجزای موتور الزامی است.

انواع دیزل ژنراتور

هزینه تعمیرات و پروسه تعمیر و نگهداری موتورهای دیزل نسبت به بنزینی سادهتر و با هزینه کمتر همراه است. همچنین بهطورکلی موتور برق گازسوز طول عمر بیشتری نسبت به موتور برق بنزینی داشته و دارای مخاطرات کمتری هستند. موتور برق قیمت مناسبی داشته باشد، مصرف و هزینه سوخت آن پایین باشد. موتور برق ایدئال سازگاری مناسبی با محیطزیست دارد. موتور برق از جمله تجهیزات صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد که از آن برای تولید برق در شرایطی که به جریان برق مستقیم دسترسی نداریم استفاده می شود. از این رو در اکثر موارد از یک منبع تغذیه که ولتاژ مستقیمی (DC) در حدود ۱۲-۲۴ ولت را تولید می کند برای راه اندازی موتور استفاده می شود. ژنراتورها ، کمپرسورها، توربینهای بادی قابلاستفاده برای نیروگاههای بادی، دریایی و خشکی، محصولات مورداستفاده برای انتقال برق با ولتاژ بالا، ترانسفورماتورهای قدرت، سیستمها و محصولات کلیدزنی، سیستمهای انتقال جریان مستقیم و متناوب، سیستم ها و قطعات ولتاژ متوسط و محصولات مورداستفاده برای اتوماسیون برق بخشی دیگر از محصولات و تجهیزات تولیدی زیمنس هستند.

وظیفه مورد انتظار به طور مثال امور اورژانسی، تواندهی پیوسته یا اولیه (پرایم)، بخوبی شرایط محیطی مانند ارتفاع، دما و تنظیم مقررات گازهای گلخانه ای باید مد نظر قرار گیرد. به طور مثال اگر موتور برق به طور مکرر مورداستفاده قرار گیرد باید در فواصل زمانی کوتاهتری انجام گیرد. برای خرید موتور برق میتوانید با مراجعه به سایتهای اینترنتی ابزار، مثل ابزاررضا تمام این خصوصیات فنی و مدلهای مختلف را به صورت یکجا، بدون صرف وقت و هزینه، در تلفن همراه خود ببنید و از بین مدلهای مختلف بهترین موتور برق مناسب کار خود را پیدا کنید. اینورتردار بودن: بسیاری از لوازم برقی نسبت به نوسانات جریان برق حساس هستند پس دقت کنید که ژنراتوری بخرید که قابلیت یکسانسازی جریان برق را داشته باشد. موتور دیزل دارای سهولت، کارایی و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به موتور بنزینی است. اگرچه وظیفه اصلی تمامی موتور برقها یکسان است و از آنها جهت تولید برق استفاده میشود؛ اما از نظر نوع مصرف، کاربری و توان خروجی در 4 نوع مختلف در بازار موجود هستند.

دیزل ژنراتور چیست

اگر می خواهید یک دیزل ژنراتور تهیه کنید این مطلب را از دست ندهید. اصول کار این نوع مولدها بر اساس القای الکترواستاتیک و نیز تولید برق بر اثر اصطکاک صورت می گرفت. سوخت این دسته از موتورها با گازوئیل و نیروی محرک آنها از یک موتور دیزلی تأمین میشود. AVR جدید باعث میشود که موتور بصورت مطمئن و یکنواخت کارکرده و در صورت اعمال اضافه بار موتور و ژنراتور خاموش می گردد و باعث جلوگیری در خرابی مولد میگردد.

از معایب اصلی موتور برق بنزینی میتوان به تولید گازهای دیاکسیدکربن در اثر سوختن بنزین و آلوده نمودن هوا اشاره نمود، همچنین این دسته از موتور برقها را میتوان تنها در محیطهای باز مورداستفاده قرارداد، در غیر این صورت ممکن است به دلیل تولید گازهای سمی باعث ایجاد خفگی گردند. این دسته از موتور برقها در یک محل بهصورت ثابت نصب شده و وظیفه تأمین برق یک مجموعه را بر عهده دارند. دیزلژنراتورها دارای توان و قدرت بالاتری نسبت به انواع دیگر بوده و مدت زمانی که وظیفه تأمین برق را به عهده دارند نیز بسیار بیشتر از انواع دیگر است. بهعنوان یک قاعده کلی ژنراتورهای بنزینی جهت عملیات کوچک همچون: مسافرتهای چادری و مزارع بسیار کوچک ایدئال و مناسب بوده و ژنراتورهای دیزل به دلیل قدرت بالا جهت عملیات و پروژههای بزرگ همچون مزارع یا پروژههای ساختمانی در مقیاس بالا مناسب هستند. کدام ژنراتور برای عملیات با مدتزمان طولانی مناسبتر است؟

بطور مثال در انگلستان تعداد ۰٫۵ GWe از دیزلها بطور منظم استفاده میشوند تا از شبکه ملی حمایت کنند که پیک بار آن ۶۰ GW است. این سوالی است که باید از خود بپرسیم تا دستگاه ما طول عمر و راندمان کاری بالای خود را حفظ کند. شامل بدنه و قسمت اصلی دستگاه بوده که تمامی اجزا بر روی آن نصب میشوند. فشار کمتر روی اجزای داخلی موتور موجب افزایش طول عمر آنها شده، به همین دلیل نیاز به عملیات تعمیر و نگهداری موتور دیزل نسبت به بنزینی کمتر است. موتور برق یا ژنراتور برق یکی از پرکاربردترین و پراستفادهترین وسایلی هست که در حین قطع برق به کار گرفته شده و مانع از قطع و یا اختلال در عملیات روزانه و فعالیتهای تجاری میگردد. موتور برقهای بنزینی یکی از پرکاربردترین و رایجترین انواع موتور برق جهت کارکردهای نسبتاً طولانی هستند. 3. صنایعی که وجود برق جهت راهاندازی دستگاه و تجهیزات آلات موردنیاز بوده و دسترسی به برق وجود ندارد یا بسیار مشکل است که از آن جمله میتوان صنایع راهسازی، ساختمانسازی، آبرسانی، حفاری و …

هنگامی که برق از کار می افتد، ژنراتور شروع به کار میکند و یک پانل انتقال خودکار (ATS) منبع تغذیه بار را از شبکه به ژنراتور تغییر میدهد. در مقایسه با ژنراتورهای دیزلی و بنزینی، ژنراتورهای گاز طبیعی، به میزان قابل توجهی آلایندگی کمتری تولید می نمایند که آن ها را به گزینه ای عالی برای برق پشتیبان کل خانه تبدیل میکند. به طور خلاصه میشه گفت تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی را انجام میدهند. شرکت کارا سهند به عنوان نمایندگی رسمی دیزل ژنراتور کامینز در ایران در زمینه واردات، فروش و تامین قطعات دیزل ژنراتورهای کامینز در مدلها، توانهای متنوع و سرویس دورهای مدلهای مختلف این دستگاه فعالیت دارد و با بهرهگیری از افراد متخصص و با تجربه نصب و راهاندازی این دستگاه را با بهترین کیفیت انجام میدهند. همچنین در زمینه واردات انواع موتور برق ها و موتورهای استفاده شده در دستگاه های مختلف نیز فعالیت دارند.

کاربرد دیزل ژنراتور