از تاثیر قارچ گانودرما برای لاغری و دیابت شگفت زده می شوید!

از تاثیر قارچ گانودرما برای لاغری و دیابت شگفت زده می شوید!

پپتید گانودرما لوسیدوم قوی ترین آنتی اکسیدانی است که در این گیاه یافت می شود سایر انتی اکسیدان ها شامل پلی ساکاریدها، کمپلکس پپتید پلی ساکاریدی و ترکیبات فنولی است. باوجود شهرت خوب قارچ گانودرما برخی افراد سلامت آن را زیر سؤال می‌برند. برخی تحقیقات نشان می‌دهند کسانی که به‌مدت ۴ ماه از قارچ گانودرما استفاده می‌کنند، دو برابر بیشتر از دیگران در معرض بروز عوارض هستند. بااین‌حال این تأثیرات خفیف بوده و به‌صورت افزایش اندک احتمال ناراحتی معده و مشکلات گوارشی بروز می‌کند. ۱۴ بیمار مبتلا به پروتئینوری که از نشانه‌های بیماری های کلیوی است، شروع به مصرف قارچ گانودرما کردند.

  • پلی ساکارید موجود در قارچ گانودرما توانایی تولید آنتی بادی مختلف برای مبارزه با باکتری ها را دارد.
  • ما وابسته به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین مفتخر هستیم که از تاریخ۱/۹/۹۰ شروع بکار کرده و محصولاتی ارائه میدهیم که در راستای سلامت محوری جامعه میباشد.
  • افرادی که داروهای غلظت خون مصرف می‌کنند باید از مصرف گانودرما به دلیل خطر افزایش خونریزی پرهیز آریو کالا کنند.
  • خرید قارچ و قهوه گانودرما در ایران از مغازه‌های عطاری معتبر امکان‌پذیر است.
  • قهوه گانودرما شرکت بیز در انواع مدل های مختلف در فروشگاه کالا اکسیر موجود می باشد.
  • برخلاف این گزارش‌ها، مشکلات کبدی قابل‌توجهی در دو مطالعه موردی گزارش شده است.

به طور کلی واضح است که قارچ گانودرما بر روی گلبول های سفید و عملکرد سیستم ایمنی تاثیر می گذارد. با اینحال برای تعیین گستره مفید بودن این قارچ بر روی افراد سالم و بیمار به تحقیقات بیشتری نیاز خواهد بود. در طب سنتی شرقی معمولا از گیاهان و قارچ های مختلفی به منظور درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. در این میان قارچ گانودرما که به عنوان قارچ ریشی نیز شناخته می شود محبوبیت خاصی دارد. این قارچ مزایای بالقوه زیادی برای بدن دارد که از جمله آن ها می توان به بهبود سیستم ایمنی و مبارزه با سرطان اشاره کرد. با اینحال امن بودن این گیاه اخیرا توسط برخی از محققان زیر سوال برده شده است.

پرورش قارچ گانودرما در منزل

قهوه قارچ گانودرما یا همان قهوه گانودرما در واقع ترکیبی از پودر بهترین نوع دانه های قهوه به همراه پودر قارچ گانودرما میباشد. این قهوه در حال حاضر فقط توسط شرکت بیز تولید میشود و طعم های متنوعی نیز دارد. شما میتوانید بسته به ذائقه خود و بسته به خواصی که از این قهوه انتظار دارید هرکدام از این طعم ها را تهیه کنید. تقویت حافظه، به خاطر سپردن کارها و پیشگیری از فراموشی و آلزایمر از دیگر خواص بینظیر این محصول شگفت انگیز میباشد. انواع قهوه قارچ گانودرما با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در حراج فوق العاده فروشگاه کالا اکسیر موجود میباشد. قهوه دکتر بیز در انواع و طعم های مختلف با ترکیبات خوش طعم توسط شرکت بیز در ایران با کیفیت بسیار بالا تولید می شود.

بهتر است گانودرما بخشی از برنامه روزمره شما برای سلامتی (جسمی و ذهنی) و پیشگیری از بیماری‌ها باشد. فقط کافیه به مدت ۳۰ روز گانودرما را در برنامه روزانه خود قرار داده تا تغییر را احساس نمایید. برخی از تحقیقات نشان داده است که افرادی که قارچ ریشی را به مدت ۴ ماه مصرف کرده‌اند، تقریباً دو برابر بیشتر از افرادی که داروهای شیمیایی مصرف می کنند، دچار عوارض جانبی می‌شوند. با این حال، این اثرات جزئی و شامل افزایش ناچیز ناراحتی معده و گوارشی بود. یک بیماری خود ایمنی دیگر به نام لوپوس که در بیشتر بر روی صورت اتفاق میوفتد .

جدول ۵ ترکیبات فیتوشیمیایی استخراج شده از گانودرما لوسیدوم با دو حلال اتیل استات و هگزان را نمایش می دهد . نتایج بدست آمده از کروماتوگرام های کروماتوگرافی طیف سنج جرمی نشان داده اند که بیشتر ترکیبات استخراج شده شامل اسیدهای چرب اشباع شده و اشباع نشده ، ترکیبات فلزات آلی و آلکان ها هستند . ترکیبات استخراج شده توسط حلال هگزان در مقایسه با اتیل استات بیشتر است . یک عارضه ی مرسوم در میان اکثر افراد که به دلایل زیادی ایجاد می شود . گانودرما سرشار از خاصیت بوده و بعد از یک دوره استفاده به عنوان کورتون طبیعی عمل می کند و سبب بهبود مفاصل و از بین رفتن خشکی و درد می شود . یکی از ناراحتی های معده که در بین مردم بسیار رایج است رفلاکس معده به مری می باشد .

گانودرما خواص بسیار زیادی دارد و تاریخچه بسیار کهن در طب سنتی دارد و از آن با نام پادشاه گیاهان یاد میکنند. جالب است بدانید طبق ازمایشات و تحقیقاتی که در سراسر دنیا انجام شده است گانودرما برای درمان و پیشگیری بیش از 30 نوع بیماری مفید است. با توجه به اینکه ریشه بسیاری از بیماریها عدم تنظیم هورمونهای بدن، سوخت و ساز نامناسب و کارکرد ضعیف کبد است و از انجا که گانودرما بر این موارد اثرگذار است میتواند به درمان بسیاری از بیماریها کمک کند. اما در خصوص طول مدت استفاده با توجه وضعیت جسمانی متفاوت در افراد زمان دقیقی نمیتوان ارائه کرد. اساسا با توجه به تاثیر قهوه های گانودرما در ایجاد حس شادابی و نشاط، پاکسازی کبد و تنظیم خواب موجب ایجاد نوعی تمایل در فرد برای ادامه مصرف میشود که گاها در برخی افراد به عنوان محصولی اعتیاد آور تلقی میشود. با عرض پوزش فکر میکنم نظرات فروشندگان باشه از اقوام ما دیابت داشتن مصرف کردن رفتن آزمایش اینقدر قند خون بالا رفته بود که دیگه قطعش کردن .

قبل از مصرف گانودرما بخوانید:

افراد در هر دو مطالعه موردی قبل از قارچ گانودرما بدون مشکل استفاده کرده بودند اما عوارض جانبی بعد از انتخاب شکل پودری قارچ را تجربه نموده اند. همین امر موجب می شود محققان در مورد تعیین شکل مشکل ساز این قارچ سردرگم شوند. ان ها به خوبی نمی دانند خود قارچ گانودرما مسئول این مشکلات است یا پودر آن باعث اسیب به کبد می شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر مطالعات انجام شده بر روی قارچ گانودرما داده های ایمنی را گزارش نکرده اند.

به دلیل تنوع ژنتیکی، استفاده از آن‌ها در داروهای سنتی آسیا و پتانسیل در تجمع بیولوژیکی، این جنس ازنظر اقتصادی مهم است. گانودرما را می‌توان از پلی پورهای دیگر متمایز کرد زیرا دارای یک پایه دو جداره هستند. به هر حال، اگرچه گانودرما آثار مثبت فراوانی دارد اما در مصرف آن، مانند هر داروی دیگری باید تعادل را رعایت کنید.